Podsumowanie konkursów

20 maja 2019 r. w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe. W uroczystości udział wzięli Pan Adrian Czubak – Wojewoda Opolski, Pan Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty oraz Pan Artur Zapała – Opolski Wicekurator Oświaty. Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali tytuł laureata konkursu.
Paulina Kleman – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego i Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Agnieszka Raszka – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego i Wojewódzkiego Konkursy Języka Niemieckiego
Martina Torka – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Tomasz Kustra – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Michał Dziarkowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Gratulujemy laureatom i ich opiekunom.