konkursy 2014/2015

Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Tomasz Kapica - finalista etapu wojewódzkiego
opiekun: mgr Joanna Orzeł

Mistrzostwa Polski Uczniów w Nauce Języka Angielskiego  LANGLOO CUP 2014
Marek Dziobak- laureat, 1miejsce na poziomie pre-intermediate-intermediate
opiekun: mgr Katarzyna Maciaszczyk - Paprotny
Joanna Sładek – laureatka, 2 miejsce na poziomie upper-intermediate
opiekun: mgr Katarzyna Maciaszczyk - Paprotny

XI Ogólnopolski Festiwal Krótkiego Metrażu Francuskojęzycznego
Oliwia Koteluk, Wiktoria Jonderko, Szymon Smykała - finaliści etapu ogólnopolskiego
opiekun: mgr Joanna Orzeł

Konkurs „Pokaż nam język” - język niemiecki
Sabina Schlappa - II miejsce w finale wojewódzkim
opiekun: mgr Artur Gołdyn

Konkurs „Pokaż nam język” - język angielski
Edyta Gulba - IV miejsce
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska
Paweł Breguła - finalista
opiekun: mgr Katarzyna Kozłowska
Natalia Szychta - finalistka
opiekun: mgr Dominika Lelicka

Konkurs dla gimnazjum - Poezja i Proza na Wschód od Bugu
Agata Włodarczyk - II miejsce w finale wojewódzkim
opiekun: mgr Barbara Górecka - Uryga

Diecezjalny Konkurs Artystyczny pn „Bóg źródłem radości w rodzinie”
Weronika Nocon - 1. miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
opiekun: mgr Julia Dziób

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (kategoria poezja śpiewana)
Aneta Drabik - 3. miejsce (laureatka etap wojewódzki)
opiekun: mgr Barbara Górecka - Uryga

Festiwal Piosenki Poetyckiej i Autorskiej „Potok”
Martina Tiszbierek - 1 miejsce
opiekun: mgr Barbara Górecka - Uryga
Aneta Drabik  - 3 miejsce
opiekun: mgr Barbara Górecka - Uryga
Damian Czempiel - akompaniament

konkursy 2013/2014

Wirtualny Festiwal "Elementarz Korczaka"
Dominika Zagórowicz, Marta Góral, Weronika Wójcik – laureaci
opiekun: dr Dorota Maćkula
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych
Violetta Kocur – finalistka
opiekun: mgr Beata Kurzeja
LVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski w kategorii poezja śpiewana
Mirela Strokosz (wokalistka), Agnieszka Kaliciak (skrzypce), Maciej Lipok (fortepian) – finaliści
opiekun: mgr Dariusz Szczypura