Stypendyści

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2016/2017
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Damian Czempiel
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Izabela Kapuścińska
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Kinga Fojcik
- Krzysztof Kiecoń
- Piotr Michalski
- Agnieszka Raszka
- Małgorzata Stanula

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2015/2016
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Oliwia Koteluk

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2014/2015
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Michalina Kozłowska
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Beata Adamska
- Marta Fojcik
- Kinga Fojcik
- Monika Sładek
- Małgorzata Stanula

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2013/2014
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Magdalena Michalska
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Kinga Fojcik
- Amanda Hila

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2012/2013
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Tomasz Szpunar
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Monika Koziołek – kl. III LO
- Katarzyna Nowak – kl. I LO
- Katarzyna Bartodziej – kl. I LO
- Andrzej Majnusz - kl. I LO
- Natalia Ziarnowska - kl. I a gimnazjum
- Maciej Wojciechowski – kl. I a gimnazjum

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2011/2012
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Michał Ludwig ucz. kl. IIa liceum
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Daria Skóra IIIb gimnazjum
- Michał Ludwig IIa liceum

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2010/2011
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Krzysztof Malecko, ucz. kl.IIIc liceum
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Krzysztof Malecko
Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych”
Uczniowie liceum
- Adamski Robert kl. Ia
- Agnieszka Kaliciak kl. Ib
- Mateusz Sznura kl. IIIa
- Monika Koziołek kl. Ib
- Michał Ludwig kl. Ia
Uczniowie gimnazjum
- Maria Suhs kl. Ib
- Daria Terlega kl. IIb

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2009/2010
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Natalia Antoniszyn ucz. kl. IIb liceum
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i zainteresowań.
- Krzysztof Wróbel
Najlepszy Uczeń Powiatu Strzeleckiego
- Dominika Wiechoczek ucz. kl. IIId liceum