wyniki sportowe gimnazjum 2015/16

Lekka Atletyka
Biegi przełajowe

Zawody Powiatowe
29.09.2015 roku
W Strzelcach Opolskich
Anna Kot I miejsce
Maja Bączkiewicz III miejsce
Paulina Ochwat III miejsce
Daria Kryś, Caroline Wolny, Julia Muc, Grzegorz Kisała udział
Lekka Atletyka
Biegi przełajowe
Finał wojewódzki
08.10.2015 roku w Lasocicach Wielkich
Anna Kot III miejsce
Maja Bączkiewicz udział
Paulina Ochwat udział
Lekka Atletyka
Drużynowe biegi przełajowe
Finał wojewódzki 15.10.2015 roku
w Starym Oleśnie
gimnazjum dziewczęta- Anna Kot, Maja Bączkiewicz, Paulina Ochwat, Daria Kryś, , Julia Muc, Laura Jonderko, Karolina Macygon, Iwona Koprek, Mira Makarowska, XI miejsce
gimnazjum chłopcy- Mikołaj Grycz, Dominik Czerniec, Jacek Nowak, Marek Musiali, Hieronim Daniel, Jakub Dudek, Michał Doros, Krystian Bawohl XV miejsce
Badminton


Finał wojewódzki
w ramach projektu „Shuttle Time” 10.12.2015r
w Głubczycach.
Zofia Mehlich I miejsce
Justyna Cichoń III miejsce
Krzysztof Rył I miejsce
Karolina Korecka, Weronika Stranczik, Justyna Apolinarska, Aleksandra Olbrich, Marzena Tarlińska, Agata Starzec, Agata Martyniak, Milena Kicera, Julia Zalejska, Anna Koprek, Karolina Schnura, Magdalena Jendrosek, Kamila Mielniczuk, udział
Piłka nożna halowa

Finał gminny
chłopców
13.11.2015r Strzelce Opolskie
Jakub Galas, Jakub Dudek, Mikołaj Gryc, Fabian Kołodziej, Doros Michał, Jacek Nowak, Mateusz Zajączkowski, Bartosz Weremko, Aleksander Kaluza Wiktor Griner II miejsce
Piłka nożna halowa

Finał gminny
Dziewcząt
23.11.2015r Strzelce Opolskie
Wiktoria Psiuk, Paulina Ochwat, Iwona Koprek, Wiktoria Breguła, Wiktoria Królewicz, Wiktoria Kulik, Agata Zimon, Miriam Hurek, Justyna Apolinarska, Wiktoria Brożyna, Marcelina Bugajewska, II miejsce
Piłka ręczna

Finał gminny
chłopców
14.12.2015r Strzelce Opolskie
Michał Mróz, Mikołaj Grycz, Jakub Pietrzak, Doros Michał, Jakub Popanda, Jakub Plaszczyk, Mateusz Zajączkowski, Kisała Grzegorz, Urbańczyk Sebastian, Weremko Bartosz, Wojciech Hajdas, Kamil Michalski, Kaluza Aleksander, Hajduk Piotr, Stachurski Tomasz, Bawohl Krystian, Zwiech Adam, Skrzypek Filip, Wiktor Griner IV miejsce
Piłka ręczna
dziewcząt
Finał gminny
Dziewcząt
21.12.2015r Strzelce Opolskie
Janik Karolina, Kulik Wiktoria, Kapica Julia, Kryś Daria, Mehlich Zofia, Jaskólska Aleksandra, Królewicz Wiktoria, Koteluk Aleksandra, Włodarczyk Agata, Czok Martyna, Zyper Alicja, Daniel Maria, Matusiak Marta, Muc Julia, Breguła Wiktoria, Psiuk Wiktoria, Watoła Karolina, Monika Sowa, Anika Gralla, Licznar Magdalena IV miejsce
Koszykówka
chłopców
Finał gminny

Mróz Michał, Konior Maciej, Hajdas Wojciech, Hajduk Piotrek, Sternicki Adam, Skrzypek Filip, Bawohl Krystian, Rył Krzysztof, Plaszczyk Jakub III miejsce
Tenis stołowy
chłopców
Finał wojewódzki
10.03.2016
Niemodlin
Filip Skrzypek, Hieronim Daniel XIII miejsce
Szachy
drużynowe
Finał wojewódzki
04.03.2016
Opole
Michał Doros, Krzysztof Kraik, Dominik Czerniec, Kinga Fojcik, Kacper Majkowski V miejsce
Piłka nożna dziewcząt

Finał gminny
22.04.2016
Szymiszów
Wiktoria Psiuk, Wiktoria Kulik, Wiktoria Breguła, Wiktoria Brożyna, Wiktoria Królewicz, Marcelina Bugajewska, Paulina Ochwat, Miriam Hurek, Kalla Maria, Wiktoria Langer, Natalia Kruczkowska IV miejsce
Lekka Atletyka













Mityng lekkoatletyczny
dziewcząt i chłopców
29.04.2016
Strzelce Opolskie










Zofia Mehlich - bieg na 100mppł I m-ce
rzut oszczepem I m-ce
Laura Jonderko - bieg na 100m II m-ce
skok w dal, III m-ce
Karolina Janik – skok w dal II m-ce
bieg na 300m III m-ce
Paulina Ochwat – bieg na 600m II m-ce
Magdalena Licznar – pchnięcie kulą III m-ce
Mira Makarowska – rzut oszczepem II m-ce
bieg na 300m IV m-ce
Mikołaj Grycz – skok w dal I m-ce
bieg na 100m III m-ce
Marek Musialik - bieg na 300m III m-ce
bieg na 100m IV m-ce
Pozostali reprezentanci szkoły: Karolina Macygon, Julia Muc, Martyna Michalska, Daria Kryś, Dominik Czerniec, Hieronim Daniel,  Karol Wojdyła, Michał Mróz udział
Lekka Atletyka
Indywidualnie
















Finał Powiatowy
Dziewcząt i chłopców
12.05.2016
Strzelce Opolskie














Zofia Mehlich - bieg na 80mppł , II m-ce
rzut oszczepem I m-ce
sztafeta 4 x 100m I m-ce
Laura Jonderko - sztafeta 4 x 100m, I m-ce
bieg na 100m, II m-ce
Karolina Janik –skok w dal I m-ce
Magdalena Licznar –pchnięcie kulą I m-ce
Anna Kot – bieg na 1000m I m-ce
Mira Makarowska –rzut oszczepem II m-ce
sztafeta 4 x 100m I m-ce
Julia Muc – sztafeta 4x 100m I m-ce
Mikołaj Grycz – skok w dal II m-ce
bieg na 100m III m-ce
sztafeta 4x100m III m-ce
Dominik Czerniec - bieg na 300m II m-ce
sztafeta 4x 100m III m-ce
Marek Musialik - sztafeta 4x 100m III m-ce
Hieronim Daniel - sztafeta 4x 100m III m-ce
Pozostali reprezentanci szkoły: Karolina Macygon, Martyna Michalska, Daria Kryś, Paulina Ochwat, Karol Wojdyła, Michał Mróz Udział
Lekka Atletyka
Drużynowo
Finał Wojewódzki
Dziewcząt 24.05.2016
Skład drużyny: Mehlich Zofia, Makarowka Mira, Jonderko Laura, Muc Julia, Kot Anna, Janik Karolina, Koprek Anna, Michalska Martyna, Kulik Viktoria, Kryś Daria, Macygon Karolina, Ochwat Paulina, Wolf Katarzyna V m-ce
Lekka Atletyka
Indywidualnie





Finał Wojewódzki
dziewcząt i chłopców
08.06.2016
Opole



Zofia Mehlich - bieg na 80mppł , III m-ce
rzut oszczepem II m-ce
Janik Karolina –skok w dal II m-ce
Makarowska Mira - rzut oszczepem III m-ce
Kot Anna – bieg na 1000m III m-ce
Jonderko Laura - bieg na 100m IV m-ce
Pozostali reprezentanci szkoły: Kryś Daria, Licznar Magdalena, Grycz Mikołaj, Czerniec Dominik, Macygon Karolina, Zwiech Adam udział

 

wyniki sportowe gimnazjum 2014/15

konkurencja

ilość
uczestników

szczebel nauczyciel
przygotowujący
Miting Lekkoatletyczny 23 powiatowy
I miesca:
Zofia Mehlich - 100mppł i rzut oszczepem,
Karolina Janik - 300m,
Jakub Kwaśniak- 600m,
II miejsce:
Karolina Janik - skok w dal,
Laura Jonderko - 100m,
Marek Musialik - 300m,
Mikołaj Grycz - 100m,
III miejsce:
Agnieszka Rzeska - pchnięcie kulą,
Iwona Koprek - 600m,
Mira Makarowska - 300m,
Jacek Nowak - skok w dal
Roland Mehlich
Lekkoatletyka 25 Finał Powiatowy - 26.05.2015
I miejsce:
Zofia Mehlich - 300mppł  i rzut oszczepem,
Agnieszka Rzeska - pchnięcie kulą,
Jakub Kwaśniak - 600m,
II miejsce:
Julia Muc - 100m,
Karolina Janik - skok w dal i 300m,
Daria Kryś- 300mppł,
Kasia Wolf, Zofia Mehlich, Laura Jonderko i Julia Muc - sztafeta 4x100 m,
III miejsce:
Mira Makarowska - 300 m i rzut oszczepem,
Marek Musialik - 300 m
Ronald Mehlich
Lekkoatletyka 9 Finał Wojewódzki - 03.06.2015
I miejsce:
Karolina Janik (IIa) - w skoku w dal
Zofia Mehlich (Id) w rzucie oszczepem
Ronald Mehlich
Koszykówka dziewcząt 10 IV m-c w gminie Magdalena Fijałkowska
KOSZYKÓWKA CHŁ. 9-10 2 m-ce na półfinale wojewódzkim w Prudniku Wiktor Damaszek
PIŁKA RĘCZNA DZ. 11 4 m-ce na finale gminnym Wiktor Damaszek
PIŁKA NOŻNA NA TRAWIE CHOPCÓW 11 2 m-ce na finale gminnym Arkadiusz Janicki
Piłka nożna halowa ch gimnazjum 10 2 m-ce w finale gminnym Arkadiusz Janicki
Piłka nożna halowa dz gimnazjum 10 2 m-ce w finale gminnym Arkadiusz Janicki
Piłka ręczna ch gimnazjum 14 3 m-ce w finale gminnym Arkadiusz Janicki
Tenis stołowy ch i dz gimnazjum 4 2 ch i dz w finale powiatowym
finał woj. - udział
Arkadiusz Janicki